Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 24 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Місцеві ради

Місцеві ради

голови місцевих рад Сколівського району 

Назва ради

ПІБ голови

Дата народження

1.                  

Сколівська міська рада

Москаль Володимир Богданович

29.10.1976

2.                  

Верхньосиньовидненська селищна рада

Карпінець Юрій Андрійович

20.03.1955

3.                  

Славська селищна рада

Ферин Ігор Михайлович

28.06.1971

4.                  

Верхнячківська

Будай Тарас Теодорович

20.02.1985

5.                  

Волосянківська

Коник Віктор Андрійович

15.01.1967

6.                  

Головецька

Радевич Федір Васильович

25.06.1961

7.                  

        Гребенівська

Кожан Ярослав Іванович

23.12.1963

8.                  

        Довжківська

Лазор Василь Миколайович

22.12.1961

9.                  

        Жупанівська

Євчинець Володимир Андрійович

30.01.1962

10.               

        Завадківська

Шуптар Андрій Андрійович

10.03.1979

11.               

        Задільська

Комарницький Ростислав Богданович

08.03.1959

12.               

        Кам’янська

Петрів Петро Михайлович

26.10.1955

13.               

        Климецька

Коханець Ярослав Іванович

14.05.1958

14.               

        Козівська

Клепуц Олег Миколайович

17.11.1962

15.               

        Коростівська

Свистун Мирослава Олексіївна

17.01.1962

16.               

        Корчинська

Сородник Михайло Михайлович

10.11.1955

17.               

        Крушельницька

Іваницька Оксана Миронівна

24.08.1972

18.               

Лавочненська

Довгенько Володимир Іванович

26.04.1972

19.               

        Либохорівська

Глюдз Василь Юрійович

30.10.1976

20.               

        Нижньорожанська

Феденяк Ярослава Михайлівна

18.04.1967

21.               

 Нижньосиньовидненська

Фалінський Михайло Володимирович

15.01.1967

22.               

        Опорецька

Ракочій Надія Михайлівна

29.08.1969

23.               

        Орівська

Сухроменда Тетяна Петрівна

26.09.1975

24.               

        Орявська

Дуб Богдан Тимофійович

23.12.1962

25.               

        Підгородецька

Варгас Орислава Остапівна

24.01.1975

26.               

        Плав’янська

Бенькалович Мирослава Миколаївна

05.01.1960

27.               

        Риківська

Зеленевич Ігор Миколайович

01.05.1970

28.               

        Росохацька

Пилипчак Василь Іванович

28.02.1970

29.               

        Сможенська

Тацинець Михайло Богданович

17.02.1974

30.               

        Труханівська

Булак Надія Олексіївна

03.05.1963

31.               

        Тухлянська

Ткачик Андрій Харитонович

26.02.1954

32.               

        Тухольківська

Харитон Михайло Іванович

03.08.1973

33.               

        Хітарська

Вітів Петро Петрович

10.07.1956

34.               

        Ямельницька

Савчин Михайло Мирославович

22.02.1981

e-max.it: your social media marketing partner