Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 58 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Народна газета Сколівщини «Бойківська думка»

 

Перший номер районної газети «Бойківська думка» вийшов у світ в жовтні 1990 року. З того часу за 20 років існування газети читачам було запропоновано 1825 номерів.

Засновником і видавцем часопису «Бойківська думка» є Сколівська районна рада.

«Бойківська думка» — трибун і пропагандист української державної ідеї, надійна оаза національно-духовного збагачення, поглиблення знань з вітчизняної історії, мови, культури, охорони здоров’я, нашого шкільництва, відновлення й збереження народних традицій, звичаїв та обрядів.

На сторінках газети завжди виділялося місце для плекання поетичних талантів аматорів слова, тут кожен може висловити, виповісти своє одкровення, своє заповітне, сокровенне.

Апофеозом газети є слова Івана Франка: «Нам пора для України жить!». У щоденних творчих буднях журналісти прагнуть оперативно і найповніше викладати інформацію про життя району. Подавати коментарі відомих фахівців. Традиційними у часописі стали тематичні сторінки: «Вартовий правопорядку», «Будьте здорові», «Рідна школа».

Кілька років виходить у газеті інформаційний лісівничий вісник «Гомін лісу» та другий рік поспіль вісник Сколівської міської ради «Наше місто».

Незважаючи на солідний вік газети, колектив редакції продовжує докладати зусиль, аби була вона активною, не байдужою і по-молодечому спритною.

Історії фахового видання у жовтні 2010 року виповниться 20 років. А до того були ще дві газети: «Прикарпатська правда» і «Радянська Верховина». У липні 2010 р. святкували 70 літ з часу виходу в світ першого друкованого видання на Сколівщині.

З повагою згадуємо редакторів газет — Григорія Гнатіва, Василя Вереса, Степана Турчина, Тамару Кухту, Івана Сучка.

Приємно, що саме «Бойківська думка» дала путівку у життя багатьом нині відомим журналістам в Україні. До слова сказати, вже за двадцять літ і через «Бойківську думку» пройшло багато цікавих талановитих людей.

Пам’ятаємо цікаві, творчі матеріали Василя Матушинця, Марії Зуб, Володимира Прохни, Миколи Заревича, Степана Сенюка, Ганни Кобельник, Олексія Тренича, Любові Чорнописки, Степана Королишина, Любові Фітель, Василя Романчука, фоторепортажі Василя Сиротяка.

І сьогодні газета може гордитися своїми творчими працівниками, членами Національної спілки журналістів України: редактором Іванною Русин, відповідальним секретарем Андрієм Корчинським, завідувачами відділів Світланою Снігур, Тетяною Зінкевич.

У творчому доробку сколівських журналістів немала в’язка, набита «гарячими» матеріалами відшумілого щодення, яке дає можливість повніше уявити людське життя. Голос із провінційного містечка (Сколівщини), що пагінець серед буйноцвіття журналістської братії України і собі набирається сили та мудрості, щоб прислужитись у загальній справі. Бо ніколи не зів’яне живе слово. В кожен рядок, написаний у газеті, газетярі вкладають свою душу. І це дає результат. Не з примусу, не через рознарядку, а з розуміння необхідності перелистати районку, її передплачують майже 2000 осіб.


 

Адреса: 82600, м. Сколе, вул. Данила Галицького, 7.

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Телефони: (0251) 2-13-76, (0251) 2-13-43 (fax).

 

e-max.it: your social media marketing partner