Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 49 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Гаряча лінія

«Гаряча лінія» Львівського обласного контактного центру

    З метою удосконалення роботи зі зверненнями громадян, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців розпочала роботу «гаряча лінія» Львівського обласного контактного центру. Новий call-центр є складовою Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади.

   Оператори контактного центру прийматимуть звернення заявників та надсилатимуть їх на розгляд центральним і місцевим органам виконавчої влади відповідно до компетенції. Крім цього, фахівці центру надаватимуть зацікавленим особам довідкову інформацію.

   Завдяки «гарячій лінії» обласного контактного центру заявнику не доведеться писати звернення та приносити його для реєстрації в державну установу – достатньо буде лише задзвонити за багатоканальним телефоном (032) 235 73 73 та озвучити свою проблему чи пропозицію оператору.

    Львівський обласний контактний центр створений згідно із розпорядженням Кабінету міністрів України «Про схвалення Концепції створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади», Постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади та Типового положення про контактний центр Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя», розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації «Про створення Львівського обласного контактного центру».

Номер телефону «гарячої лінії» Львівського обласного контактного центру: (032) 235 73 73

«Гаряча лінія» працює крім святкових та вихідних днів за наступним графіком:

понеділок-п’ятниця з 9 до 18 години.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Урядова телефонна «гаряча лінія»

 

   Урядова телефонна «гаряча лінія» (Державна установа «Урядовий контактний центр») – телефонний центр спілкування Уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади. Усі дзвінки приймаються операторами Центру та передаються відповідним органам виконавчої влади, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам.
Номер телефону урядової «гарячої лінії»:    0-800-507-309
(дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

    Урядова телефонна «гаряча лінія» працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком:
понеділок – п’ятниця з 8 до 21 години,
субота – з 8 до 19 години

e-max.it: your social media marketing partner