Деякі аспекти профілактики дитячого травматизму

Новый рисунокйй

Дорога до школи завжди є справжньою пригодою, але інколи вона може містити небезпеку, про яку ти маєш знати для того, щоб бути у безпеці.

Такі прості речі, як правильний одяг та світловідбиваючий матеріал, можуть зробити твою дорогудо школибезпечнішою.

Уяви свою дорогу до школи. Скільки дорожніх знаків ти бачиш? Скільки світлофорів ти проходиш? Скільки разів ти повинен перейти вулицю? При цьому не забувай звертати увагу також і на машини, що рухаються.

Будь завжди помітним!

Особливо це стосується холодних і темних осінніх і зимових місяців. Ми радимо тобі носити світлий одяг, щоб водії машин тебе краще бачили у темряві.

Щоб зробити себе ще більш помітним для водіїв, доцільно пришити до одягу світловідвідбиваючий матеріал, який може врятувати твоє життя.Ти можеш, наприклад, зробити аплікацію з такого матеріалу та нашити її на свій одяг або прикріпити до рюкзакачи портфеля.

При увімкненому ближньому світлі водій автомобіля може побачити пішохода, який носить світловідбиваючий матеріал, з відстані 150 метрів.Якщо ж на тобі немає такого матеріалу, то водій машини побачить тебе лише з 30-ти метрів.А це дуже мало для того, щоб вчасно зупинити автомобіль.

Будь завжди помітним!

Бережи своє життя!

Дорога до школи на громадському транспорті

Багато дітей кожен день користуються громадським транспортом. Ось поради, які допоможуть  дістатися потрібного місця вчасно та безпечно:

- вчасно виходь з дому;

- після того, як ти вийшов із транспорту, наприклад шкільного автобуса, дочекайся, коли автобус від'їде, і тільки після цього переходь дорогу;

-не кричи,не бігай та не бийся на зупинці;

-не ходи по краю тротуару;

-не поспішай, коли входиш і виходиш із транспорту;

- коли виходиш із транспорту, зверни увагу на машини,які проїжджають повз;

- якщо тебе забирають із зупинки батьки, то вони повинні чекати на тебе біля виходу із автобуса, а не на іншому боці вулиці.

З повагою,

т.в.о інспектора з ДН Сколівського ВП

Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області  Мазур Іванна

Сколівське відділення поліції Стрийського відділу поліції ГУ НП у Львівській області нагадує особам, що користуються велосипедами вимоги до велосипедистів згідно з Правилами дорожнього руху України.

Новый рисунок аа

Рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14- річного віку. Велосипедист має право керувати велосипедом, який обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду - білого кольору, по боках - 19 оранжевого, позаду - червоного. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).                                         Велосипедисти, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху. Колона велосипедистів, що рухається по проїзній частині, повинна бути розділена на групи (до 10 велосипедистів у групі) з дистанцією руху між групами 80-100 м. Велосипедист може перевозити лише такі вантажі, які не заважають керувати велосипедом і не створюють перешкод іншим учасникам дорожнього руху. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедисти зобов'язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.

Велосипедисту забороняється: керувати велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості - з вимкненим ліхтарем (фарою) чи без світлоповертачів; рухатися по автомагіст- ралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку; рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих); під час руху триматися за інший транспортний засіб; їздити, не тримаючись за руль, та знімати ноги з педалей (підніжок); перевозити пасажирів на велосипеді (за винятком дітей до 7 років, які перевозяться на додатковому сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками); буксирувати велосипеди; буксирувати причеп, не передбачений для експлуатації з велосипедом. Велосипедисти повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам.

З повагою,

т.в.о інспектора з ДН Сколівського ВП

Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області

капрал поліції                     Мазур І.С

Шановні відвідувачі сайту!

20.01.2017

Інформуємо  Вас про те, що запрацював  новий  офіційний сайт Сколівської райдержадміністрації за  адресою: http://skole-rda.gov.ua.

Вплив страхового стажу та величини заробітної плати на розмір пенсії

Формула розрахунку пенсії встановлює пряму залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку.

Починаючи з 1 січня 2004 року Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» введено термін «страховий стаж» - період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

В разі, коли працівнику нарахована заробітна плата на рівні, або більше законодавчо встановленого мінімального розміру, з якої сплачено єдиний соціальний внесок, то такий місяць повністю враховується в страховий стаж і заробітна плата за цей місяць береться для обчислення пенсії.

Якщо сума нарахованої заробітної плати менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованій заробітній платі.

Запрошуємо на урочистості з нагоди ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

1358509254 den-sobornost22 січня 2017 р.     поч. о 15.00 год.

РНД «Бескид»

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ

ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

(концерт колективів і виконавців Сколівської школи мистецтв)