«Змішане навчання – ключ до якісних змін в освіті»

25.05.2016

У НВК «СЗШ-ліцей» с. Козьови при Львівському національному університеті імені Івана Франка Сколівської районної ради відбулась конференція «Змішане навчання – ключ до якісних змін в освіті». Директори шкіл району відвідали відкриті уроки, слухали виступи Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ",EdEra,Artur Kocharyan  з  Microsoft, дискутували із вчителями школи.

Насправді це дуже цікавий експеримент, коли не зважаючи на всі обмеження вчителі роблять величезну роботу і доводять, що все реально. Тепер ключове завдання допрацювати метрики успішності змішаного навчання, даний досвід перевести в "інструкцію" для багатьох інших шкіл і поширювати. Це вже певна рольова модель і реальний кейс в простій сільській українській школі.

Якщо ми хочемо формувати в учнів навики 21 століття, застосовувати компетентнісний підхід, розглядати життєві практичні кейси, необхідно відійти від безперервної ітеративної репродукції із року в рік. Правильне змішане навчання в школі може допомогти викроїти час на щось важливіше, ніж окрім сорока п’яти хвилинного  домінуючого вивчення та відтворення матеріалу.

МОЛОДІЖНИЙ ПРОЕКТ «ІДЕЯ ЗМІНЮЄ КРАЇНУ» НАДИХАЄ НА ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ

20160421 11521522.04.2016

В четвер, 21 квітня, на базі Сколівської академічної гімназії відбувся тренінг для молоді Сколівщини на тему: «Ідея змінює країну».

Спікери зустрічі - Юрій Горун, Андрій Фендик та Софія Курман, під час тренінгу проводили, групові вправи, представляли молоді процес генерування ідей, розповіли про цілі та завдання проекту, наголосили, що кращі відібрані ідеї отримають фінансову підтримку на їх реалізацію.

20160421 115244Протягом  весни організаторами проекту  проводиться цикл тренінгів «Ідея змінює країну». Пріоритетним завданням проекту є активізувати молодих людей, розвинути суспільно-активне молоде покоління, відібрати найкращі ідеї, які їх автори представлять у підсумковому заході – Форумі ідей. Форум відбудеться у кінці травня цього року у м. Львів.

На Сколівщині - «Прапор нашої пошани і подяки воїнам АТО»

IMG 2029O21.04.2016

Вчора, 20 квітня,  в рамках  проекту  «З вірою у перемогу - з поглядом у майбутнє» у Сколівській академічній гімназії  відбулася святкова лінійка  з нагоди передачі «Прапора  нашої пошани і подяки воїнам АТО» від представників учнівського самоврядування Стрийського району представникам  учнівського парламенту  Сколівського району.

Мета проекту: сприяти патріотичному вихованню та розвитку громадсько-активної особистості, здатної до самотворення та розбудови національно-культурних традицій Батьківщини.

Прапор  став символом подяки Героям України за їх внесок у відновлення та збереження

IMG 2027Oсуверенітету України. Свої почуття, надії та побажання діти  Львівщини писатимуть на ньому, згодом його відвезуть на передову,  де наші захисники зможуть побачити символ подяки від освітян та учнівської молоді Львівщини.

Участь в заході  взяли  керівник відділу освіти райдержадміністрації   Йосип Марусяк, брат Героя України, Героя Небесної Сотні Олега Ушневича, Роман Ушневич, учні та педагоги шкіл Сколівського та Стрийського районів.

Педагогічні читання «Безсмертна спадщина Лесі Українки"

Изображение 20629.02.2016       24 лютого в актовому залі Сколівської академічної гімназії  відбулися районні педагогічні читання «Безсмертна спадщина Лесі Українки», приурочені 145 річниці від дня народження видатної письменниці, окраси і гордості української нації, однієї із фундаторів нової української літератури.  Леся Українка (справжнє ім'я Лариса Петрівна Косач) — геніальна українська поетеса, яку називають дочкою Прометея за її художнє слово, сповнене волелюбності й оптимізму, за силу духу і романтичність її непересічної особистості.

Із вступним словом виступила Храмченко О.О., методист райметодкабінету відділу освіти Сколівської РДА. Цікавими та змістовними були доповіді  Байкенич Г.І. та Дробчак Н.С., вчителів української мови та літератури Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст, Білинець О.І., вчителя української мови та літератури Либохорівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Говдиш Я.Я., вчителя української мови та літератури Нижньорожанківської ЗОШ І-ІІ ст., Лупацій О.В., вчителя української мови і літератури Верхняківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Молчанової О.Б., вчителя української мови та літератури Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст., Федорів Н.М, вчителя української мови та літератури Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст., Пацкаль Л.І., вчителя української мови та літератури Сможенської ЗОШ І-ІІ ст., Шарибури І.А., вчителя української мови та літератури Тернавської ЗОШ І-ІІ ст.

У своїх доповідях учителі-словесники зазначали, що твори Лесі Українки і сьогодні залишаються сучасними та актуальними. Її поезія спонукає до вершинної досконалості, до справедливості й добра. Тож не дивно, що читачі й сьогодні можуть тамувати спрагу із джерел Лесиної поезії.

Відбулось чергове засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ та ДНЗ району

clip image100226.02.2016clip image2002

24 лютого   на базі Сколівської академічної гімназії відбулось чергове засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ та ДНЗ Сколівського району, на якому були розглянуті наступні питання:  «Педагоги і шкільний психолог: грані співпраці і взаємодії», «Підвищення ефективності функціонування психологічної служби району». З першого питання учасники слухали виступ Валентини Озінковської, практичного психолога Либохорівського НВК, яка поділилася досвідом роботи щодо ефективної співпраці та проведення просвітницької роботи з педагогами навчального закладу.