Англомовний табір у Сколівській академічній гімназії

конкурс2 10116.06.2016  Літній англомовний табір - це чудова можливість поєднати приємне з корисним - веселе проведення часу та вдосконалення свого мовного рівня англійської мови для гімназистів. Саме тому 30 травня 2016 року відбулося урочисте відкриття мовного табору "SUMMER", який функціонував на базі Сколівської академічної гімназії. З вітальним словом виступила директор гімназії Бальо М.В. До святкового дійства готувалися учні 7-8-их класів та вчителі Заліщук Р.В., Безушко В.З., Лучинець В.Р., Масна Б.С., Гуралів М.І.

Педагоги та учні ставили перед собою такі завдання: формувати цілеспрямований інтерес у дітей до  вивчення англійської мови, організувати активний та безпечний     відпочинок, надати реальну допомогу кожній дитині у розвитку IMG 2237конкурспозитивних якостей, необхідних для повноцінного  спілкування, гармонійно розвивати особистість шляхом вдосконалення  навичок спілкування англійською мовою, сприяти формуванню  культури поведінки в англомовному середовищі.

Учасники табору демонстрували не тільки знання англійської мови, а й ерудованість, кмітливість та дотепність. Протягом тижня учасники працювали над вдосконаленням комунікативної компетенції з різних тем у формі різноманітних цікавих вправ, ігор, інтерв'ю, квестів, міні – диспутів, проектів та їх презентацій. Робота англомовного табору завершилася урочистим закриттям, упродовж якого діти повернулися до своїх очікувань першого дня та показали чого вони навчилися, згадали приємні та цікаві моменти життя в таборі.

З 30 травня по 03 червня Сколівській ЗОШ І- ІІІ ступенів було проведено мовний табір «Smile»

13442688 856080751163766 4176441349782619933 o14.06.2016

Педагоги методичного об’єднання іноземних мов Задільська О.В.,  Диркавець Н.С. і Федів М.Я.та учні школи  мали незабутні враження від проведених заходів. Феєричне відкриття мовного табору супроводжувалось представленням назв команд,  символіки та девізів.

13418374 856080527830455 5811776168876291248 oЗаочна  подорож Великобританією та Німеччиною відбулась через учнівські презентації.  Діти були в захопленні від квесту «Архітектурні пам’ятки та державні установи рідного міста», екскурсії до м.Мукачево, де школярі і педагоги  познайомились з прекрасною архітектурою, історією замку не тільки українською, а й англійською мовами. Незабутні враження залишив по собі мовний табір не тільки в учнів, але й у педагогів. Було цікаво, весело, повчально.

«Змішане навчання – ключ до якісних змін в освіті»

25.05.2016

У НВК «СЗШ-ліцей» с. Козьови при Львівському національному університеті імені Івана Франка Сколівської районної ради відбулась конференція «Змішане навчання – ключ до якісних змін в освіті». Директори шкіл району відвідали відкриті уроки, слухали виступи Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ",EdEra,Artur Kocharyan  з  Microsoft, дискутували із вчителями школи.

Насправді це дуже цікавий експеримент, коли не зважаючи на всі обмеження вчителі роблять величезну роботу і доводять, що все реально. Тепер ключове завдання допрацювати метрики успішності змішаного навчання, даний досвід перевести в "інструкцію" для багатьох інших шкіл і поширювати. Це вже певна рольова модель і реальний кейс в простій сільській українській школі.

Якщо ми хочемо формувати в учнів навики 21 століття, застосовувати компетентнісний підхід, розглядати життєві практичні кейси, необхідно відійти від безперервної ітеративної репродукції із року в рік. Правильне змішане навчання в школі може допомогти викроїти час на щось важливіше, ніж окрім сорока п’яти хвилинного  домінуючого вивчення та відтворення матеріалу.

МОЛОДІЖНИЙ ПРОЕКТ «ІДЕЯ ЗМІНЮЄ КРАЇНУ» НАДИХАЄ НА ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ

20160421 11521522.04.2016

В четвер, 21 квітня, на базі Сколівської академічної гімназії відбувся тренінг для молоді Сколівщини на тему: «Ідея змінює країну».

Спікери зустрічі - Юрій Горун, Андрій Фендик та Софія Курман, під час тренінгу проводили, групові вправи, представляли молоді процес генерування ідей, розповіли про цілі та завдання проекту, наголосили, що кращі відібрані ідеї отримають фінансову підтримку на їх реалізацію.

20160421 115244Протягом  весни організаторами проекту  проводиться цикл тренінгів «Ідея змінює країну». Пріоритетним завданням проекту є активізувати молодих людей, розвинути суспільно-активне молоде покоління, відібрати найкращі ідеї, які їх автори представлять у підсумковому заході – Форумі ідей. Форум відбудеться у кінці травня цього року у м. Львів.

На Сколівщині - «Прапор нашої пошани і подяки воїнам АТО»

IMG 2029O21.04.2016

Вчора, 20 квітня,  в рамках  проекту  «З вірою у перемогу - з поглядом у майбутнє» у Сколівській академічній гімназії  відбулася святкова лінійка  з нагоди передачі «Прапора  нашої пошани і подяки воїнам АТО» від представників учнівського самоврядування Стрийського району представникам  учнівського парламенту  Сколівського району.

Мета проекту: сприяти патріотичному вихованню та розвитку громадсько-активної особистості, здатної до самотворення та розбудови національно-культурних традицій Батьківщини.

Прапор  став символом подяки Героям України за їх внесок у відновлення та збереження

IMG 2027Oсуверенітету України. Свої почуття, надії та побажання діти  Львівщини писатимуть на ньому, згодом його відвезуть на передову,  де наші захисники зможуть побачити символ подяки від освітян та учнівської молоді Львівщини.

Участь в заході  взяли  керівник відділу освіти райдержадміністрації   Йосип Марусяк, брат Героя України, Героя Небесної Сотні Олега Ушневича, Роман Ушневич, учні та педагоги шкіл Сколівського та Стрийського районів.