Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 51 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Підведено підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію

IMG 073028122016NPP28.12.2016

Вчора спільною комісією з представників відділу освіти Сколівської райдержадміністрації та НПП "Сколівські Бескиди" підведено  підсумки виставки-конкурсу на кращу новорічну композицію.

Особливістю цьогорічного конкурсу було це, що він проходив в рамках виконання проекту "Збереження карпатських пралісів", який впроваджується Українським товариством охорони птахів (ТОП) – представником міжнародної природоохоронної асоціації BirdLife International в Україні, у співпраці та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

Серед експонатів учні представили, зокрема, ялинки із макаронних виробів, новорічні іграшки зі пластикових пляшок та інших матеріалів, композиції із паперу та картону, сірників та фольги тощо.

IMG 071028122016NPP1Мета виставки-конкурсу: виховання шкільної молоді в дусі бережливого ставлення до природи, пропаганда серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності. Конкурс дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважними до світу, що оточує їх; побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту; пробуджує в їхніх думках співчуття та розуміння життя в його проявах.

Виставка вийшла надзвичайно гарною, цікавою, веселою і барвистою. Дитячі «шедеври» радували око та додавали святкового настрою.

Результати конкурсу-виставки

Номінація новорічна композиція (новорічний вінок, новорічний букет, новорічна картина) - серед учнів 1-6 класу

1 місце - Ковальчук Сергій, учень 3 класу Орівської ЗОШ І-ІІ ст.

2 місце - розділили Бандурович Юлія, учениця 4 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Приндак Софія, учениця 1-А класу Сколівської ЗОШ І ст.

3 місце - розділили Ярош Євгеній, учень 2-а класу Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Малісевич Вероніка, учениця 6 класу Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.


Номінація - стилізована ялинка і сюжетна композиція - серед учнів 1-6 класу

1 місце – Дем’ян Богдан, учень 1 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.

2 місце - розділили Солонинка Тетяна, учениця 1 класу, Ямельницької ЗОШ 1 ст. та Джуфер Вікторія, учениця 1 класу Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.

3 місце - розділили Комарницька Марія, учениця 1 класу Задільської ЗОШ І-ІІІ ст. та Дячишин Андріана, учениця 5 класу Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

Номінація новорічна композиція (новорічний вінок, новорічний букет, новорічна картина) - серед учнів 7-11 класу

1 місце - Мідянка Юрій 7 клас Сможенська ЗОШ І-ІІ ст.

2 місце - Кінаш Лілія, учениця 5 (9) б класу Сколівської академічної гімназії

3 місце - розділили Габрусь Михайло, учень 8 класу Довжківської ЗОШ І-ІІ ст. та Савчин Марта, учениця 7 класу Орівської ЗОШ І-ІІ ст.

Номінація - стилізована ялинка і сюжетна композиція - серед учнів 7-11 класу

1 місце - колективна робота учнів 8 класу Сможенської ЗОШ І-ІІ ст.

2 місце - Логин Вікторія, учениця 11 класу Орівської ЗОШ І-ІІІ ст.

3 місце - Максимів Тетяна, учениця 7 класу Тухлянського НВК «СЗШ - гімназія»

За інформацією НПП "Сколівські Бескиди"

e-max.it: your social media marketing partner
 

Новини Сколівського відділення фіскальної служби

28.12.2016

 У 2017 році декларуємо доходи за оновленою звітністю

Сколівське Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує що з 1 січня 2017 року стартує кампанія декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну декларацію про доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

Нагадуємо, що З1 грудня 2016 року набирає чинності наказ Мінфіну від 15.09.2016 р. №821, яким внесено зміни до форми податкової декларації ( http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dohodi-fizichnih-/normativno-pravovi-akti/70310.html), яка запроваджується з 1 січня 2017 року.

Зокрема, у новій формі:

- зменшено кількість додатків з чотирьох до двох;

- змінено порядок розрахунку податкових зобов’язань із доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем від впровадження господарської діяльності (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) з урахуванням змін щодо порядку сплати авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб.

У зв’язку із впровадженням ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18% та скасуванням пп. «є» п. 176.1 ПКУ, у платників податку, які отримали доходи від двох та більше податкових агентів у розмірі визначеному пп. «є» п. 176.1 ПКУ, за результатами 2016 року не виникає обов’язку щодо подання декларації.

Фізичні особи – підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, з 1 січня 2016 року авансові платежі з ПДФО розраховують та сплачують згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). При цьому авансовий платіж за четвертий квартал не розраховується та не сплачується.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Відбулась сесія районної ради

20161227 112407127.12.2016

Сьогодні, 27 грудня, голова райдержадміністрації Ігор Свистун, заступники голови райдержадміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в засіданні чергової сесії Сколівської районної ради.

Під час сесійного засідання внесено змінено в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2016 рік; уточнено районний бюджет Сколівського району на 2016 рік; затверджено розпорядження голови райдержадміністрації; внесено зміни до рішення сесії районної ради від 13.12.2016 №175 « Про районний бюджет Сколівського району на 2017 рік»; затверджено цільову програму щодо фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази народної газети Сколівщини «Бойківська думка», а також погоджено кандидатури на посади керівників комунальних закладів районної ради, а саме: директора районного народного дому «Бескид» Світлани Сличко та директора районної центральної бібліотечної системи Галини Дольної.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Сколівське відділення поліції Стрийського відділу поліції ГУ НП у Львівській області для відома керівників навчальних закладів та громадян, інформує наступне:

Загальні вимоги

 
              До перевезення організованих груп дітей відноситься одночасне перевезення групи з десяти і більше дітей, для яких замовником послуги призначається керівник, відповідальний за супроводження їх під час поїздки, а на групу з 30 і більше дітей призначається також медичний працівник.
             Перевезення груп дітей можна здійснювати в режимах як регулярних, так і нерегулярних пасажирських перевезень.
             Регулярні та нерегулярні перевезення груп дітей здійснюють за умови узгодження маршруту та розкладу руху із замовником та місцевими органами поліції.
             Максимальна кількість дітей та супроводжуючих осіб при перевезенні автобусом не повинна перевищувати кількості місць для сидіння в ньому, передбачену технічною характеристикою транспортного засобу та визначену в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
            Групи дітей повинні перевозити досвідчені водії транспортних засобів, які мають стаж керування автобусом не менше ніж п'ять років.
(ст. 38Закону України „Про автомобільний транспорт”)
             Перевезення організованих груп дітей здійснюються тільки у світлу пору доби і за сприятливих погодних умов.
             У разі настання несприятливих погодних і дорожніх умов, виходу з ладу автобуса, виникнення загрози безпеці руху, а також погіршення стану здоров'я водія необхідно припинити рух з повідомленням про це перевізника, який повинен вжити заходів для доставки дітей до кінцевого пункту маршруту, заміни автобуса, водія.
(постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 р. N 176)
            На автобусах (мікроавтобусах), що здійснюють перевезення організованих груп дітей повинно бути увімкнене ближнє світло фар, з метою позначення транспортного засобу, що рухається.(підпункт "в" пункту 9.8 ПДР України у редакції ПКМ України від 01.10.08 р. N 876)
            На механічному транспортному засобі, позначеному розпізнавальним знаком "Діти", що перевозить організовану групу дітей, під час їх посадки чи висадки, повинна бути ввімкнена аварійна світова сигналізація.(підпункт "ґ" пункту 9.9 ПДР України)
             Поза населеними пунктами на всіх дорогах та на дорогах, що проходять через населені пункти, позначені знаком 5.47, автобусам (мікроавтобусам), що здійснюють перевезення організованих груп дітей дозволяється рух із швидкістю не більше 80 км/год.(підпункт "а" пункту 12.6 ПДР України у редакції ПКМ України від 01.10.08 р. N 876)
Забороняється перевозити організовані групи дітей в темну пору доби.(підпункт "г" пункту 21.11 ПДР України)

 

e-max.it: your social media marketing partner
 

Щодо правил поведінки на дорозі

nov           

            Уже цього тижня на вулицях населених пунктів значно побільшає юних учасників дорожнього руху. Звільненні від шкільних занять, діти максимум часу будуть проводити на вулиці, тож водіям слід бути більш обережними, а батькам пам’ятати про необхідність нагадувати діткам про правила поведінки на дорозі.

Так, 22.11.2016 року працівниками Сколівського відділення поліції Стрийського відділу поліції, а саме: інспектором ювенальної превенції Костишин Наталією та т.в.о. інспектора з дорожнього нагляду Мазур Іванною  було відвідано Верхньосинєвидненську ЗОШ I-III ступеня з метою проведення профілактичних заходів щодо неухильного дотримання правил дорожнього руху напередодні та під час зимових канікул, оскільки вищевказаний навчальний заклад знаходиться неподалік автомобільної дороги М06«Київ-Чоп». Учням 9 класів наголошено на використання у темну пору доби світлоповертаючих елементів на верхньому одязі та шкільних ранцях. Проведено також інспектором ювенальної превенції бесіду на тематику недопущення під  час зимових канікул вживання спиртних напоїв, використання піротехніки.

Працівники поліції  радять батькам не забувати: найкращий спосіб навчити дітей безпечній поведінці на дорозі, це – власний приклад. Малеча часто копіює поведінку дорослих, тож чим ретельніше ви будете дотримуватися правил дорожнього руху, тим менше буде приводів для хвилювання за власну дитину.

З повагою,

Т.в.о. інспектора з дорожнього нагляду

Сколівського відділення поліції                 Мазур І.С.

e-max.it: your social media marketing partner
 
Більше статтей...