В м. Сколе вшанували пам'ять Провідника ОУН-УПА Степана Бандери

20161230 10130530.12.2016

Сьогодні, 30 грудня, на майдані Незалежності м. Сколе відбулись урочистості присвячені 108-ій річниці від дня народження Степана Бандери.

Голова райдержадміністрації Ігор Свистун, голова районної ради Микола Романишин, керівники державних установ та організацій, вшанували пам'ять Провідника ОУН-УПА, поклавши квіти до підніжжя його пам’ятника.

З історичними нарисами про ідейного провідника української нації Степана Бандеру, а також присвяченою йому20161230 101740 20161230 101451поезією, під час пам’ятного віче, виступили: вчитель історії Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Ткачик; голова районного Братства вояків ОУН-УПА Теодор Витвицький; член районного Братства вояків ОУН-УПА, жителька смт. Верхнє Синьовидне Оксана Коваль.

Завершено урочистості спільною молитвою за Україну, яку очолили настоятелі церков міста.

Перший заступник голови райдержадміністрації відвідав Завадківську сільську раду

IMG 317230.12.2016

Вчора, 29 грудня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич здійснив виїзд у Завадківську сільську раду, де відбулась зустріч з місцевим активом щодо проблемних питань та перспектив розвитку населеного   пункту.

Під час зустрічі Ярослав Лепісевич підвів підсумки роботи райдержадміністрації в 2016 році, зокрема, зосередив увагу на соціально-економічний розвиток району,   будівництво капітальних об’єктів, ремонт доріг, реалізацію мікропроектів тощо.

Основними питаннями, які порушували представники місцевого активу під час зустрічі, були: необхідність придбання IMG 3173нового автобуса «Школярик», будівництва народного дому, прийняття програми на фінансування спортивних змагань школярів.

«У Сколівщини є всі шанси стати візитною карткою Галичини»

20161227 1522401229.12.2016

Час підводити підсумки

Минув ще один рік. Яким він був для Сколівщини? Що вдалося зробити у районі протягом цього вкрай складного для всієї України періоду, адже йде війна?

На мою думку, саме цей рік був для нашої гірської місцини одним з найщедріших за останній період. Надто багато добрих починань стартували саме у 2016-му.

Отож, про те, що зроблено і що потрібно зробити для того, аби життя людей на Сколівщині покращилось, які проблеми існують — на ці та інші запитання «Бойківської думки» відповідає голова Сколівської РДА Ігор Свистун.

— Ігоре Ільковичу, добіг до кінця черговий рік. Можна підводити перші підсумки. Що можете сказати про виконання основних районних завдань, задекларованих Програмою соціально-економічного та культурного розвитку району?

— Почну з того, що в районі працює 13 промислових підприємств облікового кола, якими протягом року реалізовано промислової продукції на суму близько 350 млн.грн., що, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, становить 145,5%. В загальному обсязі загальної реалізованої продукції в області, районний обсяг становить 0,5%.

Щодо обсягу реалізованої промислової продукції, то 98% займає продукція переробної промисловості, а саме 72,4% — виробництво харчових продуктів, напоїв (ТзОВ «Євро Вік»), 20,5% — переробка деревини та виробництво виробів з дерева (ДП «Славське лісове господарство», ДП «Сколівське лісове господарство», ТзОВ «Смерічка», ПП «Корчин», ТзОВ «Добробут», ТзОВ «ТОП ФОРЕСТ»), 3,4% — машинобудування (ТзОВ «СпецТехСервіс»), 1,7% — легка промисловість (ТзОВ «Італія Джинс Груп»).

Виробництво та розподілення теплової енергії, водопостачання, каналізація та вивіз побутових відходів (КП «Сколетеплоенерго», КП «Сколе ВКГ», КП «Сколе ЖКГ») займають 2% в обсязі реалізованих послуг.

Наголошу, що на одну особу обсяг реалізованої продукції становить 6796,5 грн.

Аналізуючи роботу промислових підприємств, слід також зазначити, що існують і певні негативні тенденції. Так, КП «Сколе ЖКГ» знизило обсяги реалізованої продукції на 8,5%, оскільки припинило вивіз твердих побутових відходів з смт. Верхнє Синьовидне та с. Коростів.

А якою є ситуація щодо розвитку агропромислового комплексу?

Запрошуємо вшанувати пам'ять Провідника ОУН-УПА Степана Бандери

IMG31122016 CB29.12.2016

Завтра, 30 грудня, о 10.00 год. на майдані Незалежності м.Сколе відбудуться урочистості присвячені 108-ій річниці від дня народження Степана Бандери: пам’ятне віче, покладання квітів, Молебень за Україну.

Грип та ГРЗ: як вберегтися від захворювання

1482763162 88jh29.12.2016

Ситуація щодо грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в Україні залишається складною. Для того, щоб уберегтися від епідемії, у департаменті охорони здоров’я ЛОДА радять, зокрема, вживати вітаміни, часто провітрювати приміщення та утримуватися від перебування у місцях масового скупчення людей.
Також експерти радять дотримуватися й інших основних засобів профілактики:
- уникайте контакту з особами, що мають прояви інфекції;
- вдягайтеся відповідно до температури навколишнього середовища, оскільки перегрівання шкодить не менше, ніж переохолодження;
- вживайте вітамінізовану їжу, овочі та фрукти, харчуйтесь раціонально;
- загартовуватись варто впродовж усього року;
- використовуйте антисептик для рук після відвідування транспорту, громадських місць, перед їжею, якщо немає доступу до води гарантованої якості;
- придбайте або зробіть самі назальний спрей. Морська вода або легкий сольовий розчин для зволоження носоглотки допоможуть вберегтись від вірусів;
- не забувайте про "кашльовий етикет" – кашляти і пчихати в серветку, а при її відсутності – собі в рукав, а не в долоню. І мити після цього руки антисептиком;
- не варто застосовувати жодні медикаменти з профілактичною метою.
Медики також застерігають: якщо ви підхопили грип – маєте високу температуру, слабкість, головний біль, нежить, кашель, болі в м’язах та суглобах – негайно зверніться до лікаря.