Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 12 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Засідала робоча група

20170116 14073017.01.2017

В понеділок, 16 січня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Василя Білинця відбулось засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати.

Під час засідання обговорено питання інформування населення та роботодавців району про зміни у законодавстві України в частині підняття мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатного населення, а також посилення відповідальності роботодавців за виявлення в них нелегальної найманої праці та недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Сколівській районній державній адміністрації за 2016 рік

IMG16012017zvernennia16.01.2017

Робота щодо розгляду звернень громадян у Сколівській районній державній адміністрації та в органах місцевого самоврядування проводилась у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 7 лютого 2008 року №109/2008.

Всього протягом 2016 року до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування надійшло 10519 звернень громадян, що на 2558 одиниць більше, ніж за 2015 рік (7961). З них – 2294 надійшли поштою в тому числі електронною, 6375 – звернень, подані на особистому прийомі.

Аналіз динаміки надходжень звернень громадян до Сколівської райдержадміністрації за 12 місяців 2016 року свідчить про збільшення їх кількості у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Так, протягом січня-грудня 2016 року до райдержадміністрації надійшло 1120 звернень, що на 526 більше, ніж за аналогічний період 2015 року (594). З них – 792 надійшли поштою (в тому числі електронною «гарячі лінії»-782), 328 громадян звернулись на особистому прийомі.

Громадян найбільш турбували питання щодо соціального захисту населення, надання субсидій, підсобного господарства, питання комунального господарства - це прохання посприяти у благоустрої території, будівництві та ремонті місцевих доріг, газифікації населених пунктів та власного житла громадян, вартості житлово-комунальних послуг, водопостачання та водовідведення, ремонту та експлуатації будинків, комунальних мереж, робота пасажирського транспорту та перевезення пільгових категорій громадян. Значна кількість громадян зверталась щодо спірних питань по земельних ділянках, дорогах, заїздах до господарств, соціальних виплатах.

Протягом 2016 року із вищих органів влади надійшло 11 звернень.

Значна кількість звернень надійшла на урядову гарячу лінію 396.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Участь в обласній скайп-нараді

IMG03102016skype16.01.2017

Сьогодні, 16 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та заступник голови райдержадміністрації Василь Білинець взяли участь в обласній skype-нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

Під час наради обговорено ряд актуальних питань порядку денного: про детінізацію економіки Львівщини; про надання погоджень органів місцевого самоврядування на передачу водних об’єктів за межами населених пунктів в оренду шляхом земельних торгів у формі аукціону; про підтримку діяльності районних осередків обласної організації ВФСТ «Колос» з боку органів влади та структуризація масового фізкультурно-спортивного руху в сільській місцевості; про передплату журналу «Дзвін» та газети «Урядовий кур’єр».

e-max.it: your social media marketing partner
 

До відома роботодавців!

16.01.2017

1484551330 banner minimalna z p   1484551339 banner vidpovidalnist

e-max.it: your social media marketing partner
 

Відбулись слухання щодо регулювання вартості пасажирських перевезень

20170113 15170412316.01.2017

В п'ятницю, 13 січня, відповідно до графіку затвердженого Львівською облдержадміністрацію, в актовій залі Сколівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича відбулись громадські слухання щодо регулювання вартості пасажирських перевезень за участю представників райдержадміністрації, районної ради, депутатів, перевізників, представників громадськості.

Звертаючись до присутніх, директор ПП «Транс Спорт» Віктор Мадей, мотивуював  підвищення вартості перевезень зростанням цін на пальне, значними затратами на технічне обслуговування автотранспорту та підняттям мінімальної заробітної плати.

Ярослав Лепісевич вказав на необхідність посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності підвищення вартості тарифів на пасажирські перевезення. А також запропонував перевізникам спільно з органами місцевого самоврядування обґрунтовано довести свою позицію щодо підвищення тарифів до мешканців населених пунктів на території яких вони здійснюють перевезення.

e-max.it: your social media marketing partner
 
Більше статтей...