Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 25 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Проведено рейд "Урок"

alt07.02.2014

06 лютого працівники служби у справах дітей та відділу освіти райдержадміністрації провели перевірку організаційно-виховної роботи та рейд «Урок» в Тернавській ЗОШ І-ІІ ст.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Про стан опіки та піклування

alt07.02.2014

За даними служби у справах дітей Сколівської райдержадміністрації станом на 02.01.2014 р. на первинному обліку служби перебуває 35 дітей-сиріт та 108 дітей, позбавлених батьківського піклування.

            Під опікою громадян перебуває 95 дітей даної категорії.

17 дітей – на повному державному забезпеченні в школі-інтернат Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У районі функціонує:

- 2 дитячі будинки сімейного типу (смт. В. Синьовидне, с. Либохора) – влаштовано 10 дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 5 прийомних сімей (с.Лавочне, с.Тухолька, с.Н.Рожанка, с.Коростів, смт. Славське) – влаштовано 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Упродовж 2013 року надано статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 16 дітям.

Зокрема, влаштовано під опіку/піклування громадян 12 дітей, довлаштована в прийомну сім’ю с. Н. Рожанка 1 дитина,створено 1 ПС у смт. Славсько, де влаштовано 1 дитину,позбавлену батьківського піклування.

2 дітей в КЗ обласного дитячого протитуберкульозного санаторію смт. Журавно Жидачівського р-ну Львівської обл.. 1 дитина – будинок дитини № 2 м.Львів.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Про профілактику негативних явищ в дитячому середовищі

alt06.02.2014

З метою запобігання соціального сирітства, подолання бездоглядності та безпритульності серед дітей, попередження та профілактики правопорушень у дитячому середовищі, службою у справах дітей Сколівської райдержадміністрації спільно із РЦСССДМ, КМСД Сколівського РВ ГУ МВСУ у Львівській області, управлінням з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, протягом 2013 року проведено 111 профілактичних рейдів, в ході яких виявлено 16 дітей, яких повернено до навчальних закладів.З метою профілактики правопорушень та злочинності серед дітей, запобігання жорстокому поводженню з дітьми проводились профілактичні бесіди, лекції.

Станом на 31.12.2013 р. на профілактичному обліку служби у справах дітей Сколівської райдержадміністрації перебуває 61 дитина, які проживають у сім’ях (22), в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Службою спільно із представниками міської, селищних, сільських рад, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, кримінальної міліції у справах дітей, проводяться обстеження умов проживання дітей зокрема, станом на 31.12.2013р. проведено 146 обстежень, з них: 70 обстеженнь сімей, які перебувають на обліку у службі у справах дітей та 76 – обстеженнь сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. В ході обстежень з батьками проводяться профілактичні бесіди щодо здорового способу життя, дотримання санітарного стану помешкання, здійснення відповідного догляду за дітьми, виконання своїх обов’язків відносно дітей в частині утримання, виховання, навчання та щодо раціонального використання державної соціальної допомоги. З метою ознайомлення із чинним законодавством 28 батькам дано застереження та попереджено про відповідальність. В ході проведених обстежень на 14 батьків скеровано листи у Сколівське РВ ГУМВСУ у Л/о щодо притягнення їх у судовому порядку до відповідальності за ухилення ними від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання своїх дітей, з них на 2 батьків скеровано двічі, на 1 – тричі. На 4 батьків підготовлено висновки на Комісію з питань захисту прав дитини щодо позбавлення їх батьківських прав відносно 7 дітей. Крім цього, з батьками та дітьми проведено 71 профілактичну бесіду з питань здорового способу життя, належного виховання та утримання дітей, тощо.

Забезпечується своєчасне виявлення сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. У 2013 році виявлено та поставлено на профілактичний облік служби 9 дітей, 24 сім’ї, які опинились у кризовій ситуації скеровано у РЦСССДМ з метою надання їм соціальних послуг.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Проведено комісію з питань захисту прав дитини

alt05.02.2014

 

04 лютого заступник голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький провів засідання комісії з питань захисту прав дитини під час якого розглянуто питання про позбавлення батьківських прав громадян відносно їх неповнолітніх дітей.

 

e-max.it: your social media marketing partner
 

Проведено робочу нараду

alt04.02.2014

03 лютого керівник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Томашевський провів робочу нараду за участі начальника відділу земельних ресурсів Держземагенства у Сколівському районі Василя Урдея та землевпорядників селищних та сільських рад району щодо проведення аудиту сільськогосподарських земель на території Сколівського району.

e-max.it: your social media marketing partner
 
Більше статтей...