Проведено рейд "Урок"

alt07.02.2014

06 лютого працівники служби у справах дітей та відділу освіти райдержадміністрації провели перевірку організаційно-виховної роботи та рейд «Урок» в Тернавській ЗОШ І-ІІ ст.

Про стан опіки та піклування

alt07.02.2014

За даними служби у справах дітей Сколівської райдержадміністрації станом на 02.01.2014 р. на первинному обліку служби перебуває 35 дітей-сиріт та 108 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під опікою громадян перебуває 95 дітей даної категорії.

17 дітей – на повному державному забезпеченні в школі-інтернат Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У районі функціонує:

- 2 дитячі будинки сімейного типу (смт. В. Синьовидне, с. Либохора) – влаштовано 10 дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 5 прийомних сімей (с.Лавочне, с.Тухолька, с.Н.Рожанка, с.Коростів, смт. Славське) – влаштовано 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Упродовж 2013 року надано статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 16 дітям.

Зокрема, влаштовано під опіку/піклування громадян 12 дітей, довлаштована в прийомну сім’ю с. Н. Рожанка 1 дитина,створено 1 ПС у смт. Славсько, де влаштовано 1 дитину,позбавлену батьківського піклування.

2 дітей в КЗ обласного дитячого протитуберкульозного санаторію смт. Журавно Жидачівського р-ну Львівської обл.. 1 дитина – будинок дитини № 2 м.Львів.

Про профілактику негативних явищ в дитячому середовищі

alt06.02.2014

З метою запобігання соціального сирітства, подолання бездоглядності та безпритульності серед дітей, попередження та профілактики правопорушень у дитячому середовищі, службою у справах дітей Сколівської райдержадміністрації спільно із РЦСССДМ, КМСД Сколівського РВ ГУ МВСУ у Львівській області, управлінням з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, протягом 2013 року проведено 111 профілактичних рейдів, в ході яких виявлено 16 дітей, яких повернено до навчальних закладів.З метою профілактики правопорушень та злочинності серед дітей, запобігання жорстокому поводженню з дітьми проводились профілактичні бесіди, лекції.

Станом на 31.12.2013 р. на профілактичному обліку служби у справах дітей Сколівської райдержадміністрації перебуває 61 дитина, які проживають у сім’ях (22), в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Службою спільно із представниками міської, селищних, сільських рад, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, кримінальної міліції у справах дітей, проводяться обстеження умов проживання дітей зокрема, станом на 31.12.2013р. проведено 146 обстежень, з них: 70 обстеженнь сімей, які перебувають на обліку у службі у справах дітей та 76 – обстеженнь сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. В ході обстежень з батьками проводяться профілактичні бесіди щодо здорового способу життя, дотримання санітарного стану помешкання, здійснення відповідного догляду за дітьми, виконання своїх обов’язків відносно дітей в частині утримання, виховання, навчання та щодо раціонального використання державної соціальної допомоги. З метою ознайомлення із чинним законодавством 28 батькам дано застереження та попереджено про відповідальність. В ході проведених обстежень на 14 батьків скеровано листи у Сколівське РВ ГУМВСУ у Л/о щодо притягнення їх у судовому порядку до відповідальності за ухилення ними від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання своїх дітей, з них на 2 батьків скеровано двічі, на 1 – тричі. На 4 батьків підготовлено висновки на Комісію з питань захисту прав дитини щодо позбавлення їх батьківських прав відносно 7 дітей. Крім цього, з батьками та дітьми проведено 71 профілактичну бесіду з питань здорового способу життя, належного виховання та утримання дітей, тощо.

Забезпечується своєчасне виявлення сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. У 2013 році виявлено та поставлено на профілактичний облік служби 9 дітей, 24 сім’ї, які опинились у кризовій ситуації скеровано у РЦСССДМ з метою надання їм соціальних послуг.

Проведено комісію з питань захисту прав дитини

alt05.02.2014

04 лютого заступник голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький провів засідання комісії з питань захисту прав дитини під час якого розглянуто питання про позбавлення батьківських прав громадян відносно їх неповнолітніх дітей.

Проведено робочу нараду

alt04.02.2014

03 лютого керівник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Томашевський провів робочу нараду за участі начальника відділу земельних ресурсів Держземагенства у Сколівському районі Василя Урдея та землевпорядників селищних та сільських рад району щодо проведення аудиту сільськогосподарських земель на території Сколівського району.