Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 66 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Уже незабаром буде нова форма податкової накладної

наклад13.02.2014  

Про це повідомляли фахівці Сколівського відділення Стрийської   ОДПІ під час чергового семінару. Нову Форму податкової накладної та Порядок її заповнення затверджено наказом Міністерством доходів і зборів України наказом від 14.01.2014 р. №10, який зареєстрований в Міністерстві юстиції 30.01.2014 р. за №185/24962.

До податкової накладної внесено такі зміни:

у верхній лівій частині податкової накладної слід зазначати форму виписки накладної (паперова або електронна);

до реквізиту «Порядковий номер» додана ще одна комірка, в якій буде відображатися код виду діяльності, що передбачає спеціальний режим оподаткування (2 – сільськогосподарські спецрежимники, 3 - сільськогосподарські підприємства, які відповідають критерію спецрежимників, але не обрали його, 4 – переробні підприємства). Якщо платник податку перебуває на загальному режимі оподаткування, то код діяльності не заповнюється;

Усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками.

В податковій накладній вилучені всі посилання на свідоцтво про реєстрацію платником ПДВ, оскільки з 1 січня 2014 р. такі свідоцтва не видаються.

Наказ набере чинності з дати його офіційного опублікування.

e-max.it: your social media marketing partner
 

На численні запитання платників податків відповіли податківці Сколівщини

питан13.02.2014

Відповідно до Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів, робіт, послуг платник податку - продавець таких товарів, робіт, послуг зобов'язаний надати покупцю податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН).

З 1 січня 2012 року в ЄРПН реєструються податкові накладні, в яких сума податку на додану вартість перевищує 10 тисяч гривень. Податкові накладні, виписані при здійсненні операцій з підакцизними товарами та товарами, ввезеними на митну територію України, підлягають включенню до ЄРПН незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Сколівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області повідомляє:

alt13.02.2014

Затверджено нову форму декларації з податку на нерухоме майно

Міністерство доходів і зборів України наказом від 05.12.2013 р. №766, зареєстрованим в Мінюсті 24.01.2014 р. за №138/24915, затвердило нову форму Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Нагадаємо, що згідно з пп. 265.7.5 статті 265 Податкового кодексу України платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

 Оновлено розрахунок збору з транспортних засобів

 Міндоходівці Сколівщини повідомляють, що Міністерством доходів України наказом від 05.12.2013 р. №767 затверджено форму Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів.

 Форма розрахунку майже не відрізняється від попередньої, затвердженої Міністерством фінансів України. Найістотнішою зміною є доповнення розрахунку табличкою для пояснення платника податку згідно з пунктом 46.4 Податкового кодексу (далі – ПКУ), якщо він вважає, що форма податкової декларації збільшує або зменшує його податкові зобов'язання всупереч нормам ПКУ.

 Нагадаємо, що юридичні особи в десятиденний термін після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають до відповідного контролюючого органу за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу розрахунок суми збору за такі транспортні засоби. До розрахунку обов'язково додаються копії реєстраційних документів, завірених відповідним уповноваженим державним органом, що проводив реєстрацію.

 Крім того, наказом Міндоходів від 05.12.2013 р. №768 затверджено форми повідомлень про зареєстровані та зняті з реєстрації транспортні засоби, які органи ДАІ повинні подавати органам Міндоходів відповідно до пункту 239.5 ПКУ.

 Зазначені форми розрахунку та повідомлень набудуть чинності з дня їх офіційного опублікування.

 

e-max.it: your social media marketing partner
 

Відбулась сесія Сколівської районної ради

alt12.02.2014

11 лютого заступник голови Сколівської райдержадміністрації Юрій Допілко, керівник апарату Іван Ватагович та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в роботі ХХХVI сесії VI скликання районної ради з наступним порядком денним:

1.Про виконання бюджету Сколівського району за 2013 рік.

2. Про спрямування залишків коштів.

3. Про виконання Програми зайнятості населення Сколівського району на 2013-2017 роки за 2013 рік.

4. Про внесення змін до районної Програми підтримки тваринництва на 2011-2015 роки.

5. Про Програму виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у 2014 році.

6. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки.

7. Про затвердження Програми «Цукровий діабет та лікування цукрового діабету» у Сколівському районі на 2014 рік.

8. Про затвердження Програми протидії захворювання на туберкульоз у Сколівському районі на 2014 рік.

9. Про затвердження Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Сколівському районі на 2014 рік.

10. Про стан забезпечення жителів району скрапленим газом.

11. Різне.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Проведено комісію щодо призначення ДСД

Фото090612.02.2014

11 лютого заступник голови Сколівської райдержадміністрації Володимир Крушельницький провів засідання комісії з питань соціального захисту пенсіонерів і інвалідів, малозабезпечених сімей району та призначення державних соціальних допомог та субсидій.

Під час засідання розглянуто 48 справ малозабезпечених сімей району щодо призначення державних соціальних допомог. За результатами розгляду прийнято відповідні рішення комісії.

e-max.it: your social media marketing partner
 
Більше статтей...