Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 18 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Виконання Програми зайнятості населення Сколівського району на 2013-2017 роки за січень-грудень 2016 року

IMG05012017zajniatist05.01.2017

Згідно прийнятої Програми зайнятості населення Сколівського району на 2013-2017 роки (рішення сесії Сколівської районної ради № 346 від 25.04.13 р.) в 2016 році планується створити 550 нових робочих місць.

Протягом 11 місяців 2016 року за даними Сколівського районного центру зайнятості  9 особам надано одноразові допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, що становить 160 %;

Протягом січня - грудня 2016 року за сприянням Сколівського районного центру зайнятості  скористалися послугами 1414 осіб із статусом безробітних, з них отримали статус безробітного протягом звітного місяця 918 осіб, отримували допомогу 1232 особи.

- у банку даних районної служби зайнятості налічувалось 1244 вакансій, які заявили 222 роботодавці, укомплектовано 1235 вакансій у 220 роботодавців;

- чисельність громадян, працевлаштованих за направленням районної служби зайнятості склала 1245 осіб, що становить 100,9%   до завдання районної Програми зайнятості, у тому числі безробітних 552 осіб, що становить 88,6 %, 693 інші особи що становить 113,4%.

- охоплено професійним навчанням 241 осіб, що становить 104,8% до завдання районної Програми зайнятості.

- 28 безробітних осіб працевлаштовано на нові робочі місця із здійсненням компенсації працедавцям єдиного внеску, з них 6 осіб, яка недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 22 особи в пріоритетних видах економічної діяльності суб’єктами малого підприємництва;

- особам старше 45 років страховий стаж роботи яких понад 15 років видано 2 ваучера, що становить 100%;

- залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 284 безробітних осіб, що становить 111,4%.

За сприянням Сколівського РЦЗ станом на 01.12.2017 р.:

- на обліку в районному центрі зайнятості перебуває 2132 осіб,

- з них 300 осіб із статусом безробітного;

- отримують допомогу по безробіттю 252 осіб;

з них:

- особи, котрі підпадають під 5% квоту -154 особи;

- молодь у віці до 35 років - 142 осіб;

- жінки – 149 осіб.

 

 

e-max.it: your social media marketing partner
 

Відбулася нарада у першого заступника голови райдержадміністрації

nara05.01.2017

   В середу, 04 січня, перший заступник голови райдержажміністрації Ярослав Лепісевич провів нараду з керівниками установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації.               

Зокрема,   наголошено на  необхідність  проведення цілодобового моніторингу впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів і транспортне сполучення в межах підпорядкованих адміністративних територій. Зауважив, що силами соціальних служб необхідно організувати надання необхідної допомоги людям похилого віку та особам з особливими потребами.

   Присутні керівники  доповіли про першочергові завдання, які необхідно виконати щодо запобігання виникнення можливих надзвичайних ситуацій в районі.

Ярослав Лепісевич наголосив, що у випадку  знеструмлення населених пунктів вживати додаткових заходів щодо забезпечення електропостачанням лікарні, котелелень  шкіл та дитячих садочків  району за рахунок автономних джерел живлення.

   В ході наради обговорено також наступні питання:

              - забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ у січні 2017 року;

             - про підготовку галузевих програм для затвердження на сесії районної ради;

             - про підписку газети «Урядовий кур’єр та журналу « Дзвін»;

            - про планування роботи на 2017 рік.

e-max.it: your social media marketing partner
 

До уваги водіїв: тимчасово припинили рух вантажного транспорту

1481190574 zima fur 1483521273 400x265 3 004.01.2017

У зв’язку з погіршенням погодних умов, сильними опадами снігу, поривами вітру, й, відповідно, з обмеженням видимості, Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з Патрульною поліцією прийняла рішення про обмеження руху вантажного автомобільного транспорту.

Зокрема, рух вантажівок обмежено з 9:00 год середи, 4 січня, на ділянці автомобільної дороги державного значення М-06 Київ-Чоп км 621-702, (від м. Стрий до межі із Закарпатською обл). Окрім того, з 10:30 год обмежено рух вантажного автомобільного транспорту на ділянці автомобільної дороги державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород км 132-156, (від м. Турка до межі із Закарпатською обл). 

Вантажівки скеровуватимуть у визначені місця тимчасового відстою. Із переліком визначених місць тимчасового відстою автотранспорту можна ознайомитися тут. Окрім того, інформаційні щити з переліком місць відстою встановлено на усіх дорогах державного значення на межі Львівської області.

e-max.it: your social media marketing partner
 

До уваги водіїв: очікується погіршення погодних умов

1 47  1483453023 613x406.1125 3 004.01.2017

У найближчі дні по всій території України очікують значне погіршення погодних умов: сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, пориви вітру, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледицю. 

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Львівській області.

При погіршенні погодних умов у Службі автомобільних доріг у Львівській області також закликають водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок, оскільки великогабаритні автомобілі часто спричиняють обмеження руху. Зокрема, під час заносу блокують проїжджу частину чи у випадку зупинки на узбіччях затримують снігоочисну техніку та ускладнюють роботу дорожнім службам.

Зазначимо, у зимовий період на дорогах області діють пункти відстою для великовантажного транспорту.

Також при нагальній потребі водіям великовантажних транспортних засобів радять мати в наявності протиожеледні засоби (ланцюги), противідкатні упори та лопати.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Шановні мешканці Сколівського району!

IMG04012017moroz04.01.2017

       За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології у найближчі дні 6 - 8 січня очікується подальше зниження температури до 18 - 23° морозу, місцями 26 - 30° морозу вночі та вдень до 12-17º морозу.

За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.  

         На жаль, на території Львівської області в зимовий період 2016-2017 року постраждали від переохолодження та обмороження 20 осіб, з них 18 осіб госпіталізовано, 7 осіб померло.

       Сколівська районна державна адміністрація звертається до мешканців району з проханням:

-        обмежити перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості;

-        за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності користуватись громадським транспортом;

-        виходити з будинку (квартири) тільки тоді, коли це вкрай необхідно, використовуючи при цьому відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), змастіть лице і руки не соленим салом, риб’ячим жиром, або жирним кремом;

-        відмовтесь на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

-        під час перебування на морозі інтенсивно рухайтесь і постійно стежте за станом свого здоров'я.

       При симптомах переохолодження:

•        легкого ступеня (озноб, м’язове тремтіння, загальна слабкість, трудність пересування, блідість шкіри) – одягніть на постраждалого теплий одяг та взуття, напоїть гарячим чаєм або кавою, змусьте виконувати інтенсивні фізичні вправи;

•        середнього ступеня (синюшність губів і шкіри, ослаблення дихання, біль, рідкий пульс, сонливість, неспроможність самостійного пересування) – розітріть постраждалого вовняною тканиною, зігрійте під теплим душем або помістіть у ванну. Температуру води підвищуйте поступово від тридцяти до сорока-сорока двох градусів за Цельсієм, зробіть масаж усього тіла, тепло одягніть постраждалого та укладіть в ліжко, поступово зігрійте грілками без різкого перепаду температур, викличте лікаря.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :

Життя і здоров’я Ваше та Ваших близьких перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Будьте обережні! Не нехтуйте правилами безпеки життєдіяльності.    

e-max.it: your social media marketing partner
 
Більше статтей...