Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 26 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Участь в обласній скайп-нараді

IMG03102016skype03.01.2017

Сьогодні, 03 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та заступник голови райдержадміністрації Василь Білинець взяли участь в обласній skype-нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

Під час наради обговорено ряд актуальних питань порядку денного: про підсумки набору громадян на військову службу за контрактом у 2016 році; про підсумки зустрічей голів райдержадміністрацій з мешканцями населених пунктів районів у 2016 році; про передплату журналу «Дзвін» та газети «Урядовий кур’єр»; про розробку місцевих програм енергозбереження для населення.

За результатами проведення skype-конференції відповідні доручення.

e-max.it: your social media marketing partner
 

У 2017 році максимальна ставка податку на нерухоме майно не перевищує 1,5 відсотка

03.01.2017

Сколівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що відповідно до внесених змін до Податкового кодексу України,у 2017 роціставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, які встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об'єктів нерухомості, встановлюються у розмірі що не перевищує 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Шановні мешканці Сколівщини!

IMG30122016NR30.12.2016

Сколівська районна рада, Сколівська райдержадміністрація складають всім Вам, всім Вашим родинам найсердечніші вітання з Різдвом Христовим та Новим 2017 роком!

За нашим давнім звичаєм засіваємо щирим словом - символом найбільшого добротворення, та золотою пшеницею – мірилом найголовнішого достатку. Нехай божественне таїнство Різдвяних Свят скличе всіх нас у велику родину до Святої Вечері, щоби спільно виголосити молитву на прославу народженого Спасителя – Ісуса Христа та України, здійняти щиро до Господа руки у проханні найпотрібнішого – миру нашій державі.

Хай срібний гомін коляди, щедрувань навіншує у Ваших оселях найдорожчі Божі й людські дари, об’єднає почуття любові та взаємної поваги до ближнього. А народжене Боже Дитя хай буде для нас взірцем служіння Божим і національним ідеалам, вічним джерелом щирої, натхненної праці задля щасливої долі рідного народу.

Веселих свят та добробуту нашій землі!

 

З пошаною та різдвяним привітом “Христос Рождається”!

 

Голова Сколівської районної ради М. Романишин                          

Голова Сколівської райдержадміністрації І.Свистун

e-max.it: your social media marketing partner
 

В період новорічних та різдвяних свят органи управління Сколівської районної ланки територіальної підсистеми переведено до функціонування в режимі підвищеної готовності

20161230 11073930.12.2016

Сьогодні, 30 грудня, голова райдержадміністрації Ігор Свистун провів нараду з керівниками правоохоронних органів, установ, організацій та головами місцевих рад району щодо забезпечення безпеки та громадського порядку на території району під час новорічно-різдвяних свят.

Зокрема,   очільник району наголосив про підвищення оперативної готовності на час проведення новорічних і різдвяних свят, довівши до відома присутніх відповідний наказ начальника цивільного захисту Сколівського району від 28 грудня 2016 року №2.

20161230 110757«З метою підвищення готовності органів управління та сил Сколівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області до реагування на можливі надзвичайні ситуації, забезпечення сталого функціонування об’єктів суб’єктів господарювання, нормальних умов життєдіяльності та безпеки населення, дотримання вимог протипожежної безпеки і безпеки дорожнього руху та створення сприятливих умов для проведення новорічних і різдвяних свят,

Н А К А З У Ю:

З урахуванням вимог наказу начальника цивільного захисту Сколівського району від 27 січня 2015 року №1 “Про переведення органів управління та сил Сколівської районної ланки територіальної підсистеми до функціонування в режимі підвищеної готовності” з 17:00 год. 30 грудня 2016 року до 9:00 год. 03 січня 2017 року та з 17:00 год. 06 січня до 9:00 год. 10 січня 2017 року основні зусилля органів управління та сил Сколівської районної ланки територіальної підсистеми зосередити на забезпеченні заходів з безпечного святкування новорічних і різдвяних свят.

2. Головам місцевих рад - начальникам цивільного захисту, керівникам районних спеціалізованих служб цивільного захисту:

e-max.it: your social media marketing partner
 

В м. Сколе вшанували пам'ять Провідника ОУН-УПА Степана Бандери

20161230 10130530.12.2016

Сьогодні, 30 грудня, на майдані Незалежності м. Сколе відбулись урочистості присвячені 108-ій річниці від дня народження Степана Бандери.

Голова райдержадміністрації Ігор Свистун, голова районної ради Микола Романишин, керівники державних установ та організацій, вшанували пам'ять Провідника ОУН-УПА, поклавши квіти до підніжжя його пам’ятника.

З історичними нарисами про ідейного провідника української нації Степана Бандеру, а також присвяченою йому20161230 101740 20161230 101451поезією, під час пам’ятного віче, виступили: вчитель історії Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Ткачик; голова районного Братства вояків ОУН-УПА Теодор Витвицький; член районного Братства вояків ОУН-УПА, жителька смт. Верхнє Синьовидне Оксана Коваль.

Завершено урочистості спільною молитвою за Україну, яку очолили настоятелі церков міста.

e-max.it: your social media marketing partner
 
Більше статтей...