Очищення влaди
Управління юстиції
УСБУ у Львівській області
Профіль на сайті
Корисні ресурси
invest
invest
 
На сайті
На даний момент 26 гостей на сайті
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Шановні мешканці Сколівського району!

IMG04012017moroz04.01.2017

       За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології у найближчі дні 6 - 8 січня очікується подальше зниження температури до 18 - 23° морозу, місцями 26 - 30° морозу вночі та вдень до 12-17º морозу.

За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.  

         На жаль, на території Львівської області в зимовий період 2016-2017 року постраждали від переохолодження та обмороження 20 осіб, з них 18 осіб госпіталізовано, 7 осіб померло.

       Сколівська районна державна адміністрація звертається до мешканців району з проханням:

-        обмежити перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості;

-        за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності користуватись громадським транспортом;

-        виходити з будинку (квартири) тільки тоді, коли це вкрай необхідно, використовуючи при цьому відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), змастіть лице і руки не соленим салом, риб’ячим жиром, або жирним кремом;

-        відмовтесь на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

-        під час перебування на морозі інтенсивно рухайтесь і постійно стежте за станом свого здоров'я.

       При симптомах переохолодження:

•        легкого ступеня (озноб, м’язове тремтіння, загальна слабкість, трудність пересування, блідість шкіри) – одягніть на постраждалого теплий одяг та взуття, напоїть гарячим чаєм або кавою, змусьте виконувати інтенсивні фізичні вправи;

•        середнього ступеня (синюшність губів і шкіри, ослаблення дихання, біль, рідкий пульс, сонливість, неспроможність самостійного пересування) – розітріть постраждалого вовняною тканиною, зігрійте під теплим душем або помістіть у ванну. Температуру води підвищуйте поступово від тридцяти до сорока-сорока двох градусів за Цельсієм, зробіть масаж усього тіла, тепло одягніть постраждалого та укладіть в ліжко, поступово зігрійте грілками без різкого перепаду температур, викличте лікаря.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :

Життя і здоров’я Ваше та Ваших близьких перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Будьте обережні! Не нехтуйте правилами безпеки життєдіяльності.    

e-max.it: your social media marketing partner
 

Участь в обласній скайп-нараді

IMG03102016skype03.01.2017

Сьогодні, 03 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та заступник голови райдержадміністрації Василь Білинець взяли участь в обласній skype-нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

Під час наради обговорено ряд актуальних питань порядку денного: про підсумки набору громадян на військову службу за контрактом у 2016 році; про підсумки зустрічей голів райдержадміністрацій з мешканцями населених пунктів районів у 2016 році; про передплату журналу «Дзвін» та газети «Урядовий кур’єр»; про розробку місцевих програм енергозбереження для населення.

За результатами проведення skype-конференції відповідні доручення.

e-max.it: your social media marketing partner
 

У 2017 році максимальна ставка податку на нерухоме майно не перевищує 1,5 відсотка

03.01.2017

Сколівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що відповідно до внесених змін до Податкового кодексу України,у 2017 роціставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, які встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об'єктів нерухомості, встановлюються у розмірі що не перевищує 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

e-max.it: your social media marketing partner
 

Шановні мешканці Сколівщини!

IMG30122016NR30.12.2016

Сколівська районна рада, Сколівська райдержадміністрація складають всім Вам, всім Вашим родинам найсердечніші вітання з Різдвом Христовим та Новим 2017 роком!

За нашим давнім звичаєм засіваємо щирим словом - символом найбільшого добротворення, та золотою пшеницею – мірилом найголовнішого достатку. Нехай божественне таїнство Різдвяних Свят скличе всіх нас у велику родину до Святої Вечері, щоби спільно виголосити молитву на прославу народженого Спасителя – Ісуса Христа та України, здійняти щиро до Господа руки у проханні найпотрібнішого – миру нашій державі.

Хай срібний гомін коляди, щедрувань навіншує у Ваших оселях найдорожчі Божі й людські дари, об’єднає почуття любові та взаємної поваги до ближнього. А народжене Боже Дитя хай буде для нас взірцем служіння Божим і національним ідеалам, вічним джерелом щирої, натхненної праці задля щасливої долі рідного народу.

Веселих свят та добробуту нашій землі!

 

З пошаною та різдвяним привітом “Христос Рождається”!

 

Голова Сколівської районної ради М. Романишин                          

Голова Сколівської райдержадміністрації І.Свистун

e-max.it: your social media marketing partner
 

В період новорічних та різдвяних свят органи управління Сколівської районної ланки територіальної підсистеми переведено до функціонування в режимі підвищеної готовності

20161230 11073930.12.2016

Сьогодні, 30 грудня, голова райдержадміністрації Ігор Свистун провів нараду з керівниками правоохоронних органів, установ, організацій та головами місцевих рад району щодо забезпечення безпеки та громадського порядку на території району під час новорічно-різдвяних свят.

Зокрема,   очільник району наголосив про підвищення оперативної готовності на час проведення новорічних і різдвяних свят, довівши до відома присутніх відповідний наказ начальника цивільного захисту Сколівського району від 28 грудня 2016 року №2.

20161230 110757«З метою підвищення готовності органів управління та сил Сколівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області до реагування на можливі надзвичайні ситуації, забезпечення сталого функціонування об’єктів суб’єктів господарювання, нормальних умов життєдіяльності та безпеки населення, дотримання вимог протипожежної безпеки і безпеки дорожнього руху та створення сприятливих умов для проведення новорічних і різдвяних свят,

Н А К А З У Ю:

З урахуванням вимог наказу начальника цивільного захисту Сколівського району від 27 січня 2015 року №1 “Про переведення органів управління та сил Сколівської районної ланки територіальної підсистеми до функціонування в режимі підвищеної готовності” з 17:00 год. 30 грудня 2016 року до 9:00 год. 03 січня 2017 року та з 17:00 год. 06 січня до 9:00 год. 10 січня 2017 року основні зусилля органів управління та сил Сколівської районної ланки територіальної підсистеми зосередити на забезпеченні заходів з безпечного святкування новорічних і різдвяних свят.

2. Головам місцевих рад - начальникам цивільного захисту, керівникам районних спеціалізованих служб цивільного захисту:

e-max.it: your social media marketing partner
 
Більше статтей...