Вакансії в райдержадміністрації

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади у відділі містобудування та архітектури Сколівської райдержадміністрації

IMGje-vakansiyaArhitektura08.12.2016

Сколівська райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста відділу  містобудування та архітектури  райдержадміністрації  на час відсутності основного працівника.

Вимоги до кандидатів: вища освіта, молодший бакалавр або бакалавр за напрямом «Архітектура», вільне володіння державною мовою.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

Увага! Оголошено конкурс

IMG07112016konkurs07.11.2016

Сколівська райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста сектору виплати соціальних допомог та автоматизованої обробки інформації відділу державних соціальних допомог та грошових виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації, на час відсутності основного працівника.

Вимоги до кандидатів: вища освіта, молодший бакалавр або бакалавр, вільне володіння державною мовою.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Термін подання документів - до 16 листопада 2016 року включно.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням:  http://test.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=all_region_view_vm

1384166307 konkurs22.08.2016

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 19 серпня  2016 року №211 к

Оголошення про

проведення відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії на зайняття вакантних посад державної служби категорій “Б” і “В” Сколівської райдержадміністрації

22 вересня 2016 року Комітет, утворений розпорядженням голови райдержадміністрації від 19 cерпня 2016 року № 210 к, в приміщенні Сколівської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: Львівська область, м.Сколе, майдан Незалежності 1, в кабінеті № 9 об 11.00 буде проводити представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії Сколівської райдержадміністрації (далі Конкурсної комісії) згідно умов, що додаються.

Умови

Вимоги до громадських об’єднань, які мають право висувати кандидатів для включення до складу Конкурсної комісії:

1) наявність державної реєстрації громадського об’єднання не пізніше ніж за 12 місяців до дня оприлюднення повідомлення про проведення відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії;

2) наявність статусу юридичної особи;

3) провадження статутної діяльності, пов’язаної із сферою розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов'язана із діяльністю_ органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування за період не менш як 12 місяців до дня подання заяви.

Документи, що подаються громадським об’єднанням:

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату РДА

IMG0908201609.08.2016

СКОЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08 серпня  2016 року       Сколе       № 197к

Про оголошення конкурсу на

заміщення вакантної посади

Відповідно до Законів України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посад державної служби», наказу Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства юстиції України 06.05.2016 № 97/1328/5, наказу Національного агентства України з питань державної служби 06.04.2016 №72, розпорядження голови райдержадміністрації № 192 к від 02.08.2016 «Про затвердження Порядку проведення  конкурсу на зайняття посад державної служби в Сколівській райдержадміністрації»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації.

2. Затвердити умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації, згідно додатку.

3. Начальнику відділу організаційної та інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю апарату  райдержадміністрації (Г.В.Романчук) інформацію про конкурс та умови його проведення опублікувати на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації І.П.Ватаговича

Голова                                                                                         І.І.Свистун

УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної  роботи апарату Сколівської райдержадміністрації Львівської області

Детальнішу інформацію можна дізнатися за посиланням:  http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast.

Вакансії в райдержадміністрації станом на 29.11.2016 року

Назва посади

Категорія

Нормативно-правовий акт про віднесення посади до відповідної категорії