Дайджест новин Сколе за січень

Невеличке місто районного значення живе доволі активним життям. В січні місцеві жителі не тільки працювали, але й активно відпочивали під час новорічних і різдвяних свят. Про основні події Сколе – в нашому дайджесті.

  • Першого січня містяни вийшли на міську центральну площу для того, щоб відсвяткувати Новий рік. А шостого січня на цій же площі були масові гуляння, співали колядки, розважалися під живу музику, яка грала біля центральної ялинки. Народу зібралося чимало, святкування пройшли без ексцесів.
  • Місцевих чиновників кличуть на засідання. Так, 16 січня відбулося засідання спеціальних комісій, що займаються наступними питаннями: благоустрою, екології, архітектури, землекористування, будівництва, житлово-комунального господарства. Ця депутатська комісія проводила засідання о 14.30. Засідання відбувалося у приміщенні Сколівської районної ради. Того ж дня, на 16.00 годину зібралися депутати спеціальної комісії, що займається питаннями бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.
  • Традиційно це свято Водохреща пройшло в урочищі «Павлів потік». Містяни мали змогу долучитися до священного дійства, пірнаючи в освячену воду. На місці також був присутній священик місцевої єпархії, який і провів обряд освячення води. Для гостей свята був запрошений оркестр, який розважав гарною музикою. Також було запалено вогнище, де бажаючі могли зігрітися після пірнання. Не дивлячись на те, що погода була вогкою і не морозною, на місце святкування зібралося чимало жителів Сколе та його гостей.

21 січня місцеві пожежники боролися з загорянням сухої трави у деяких районах Львівської області. Зокрема, зафіксовано декілька місць займань сухої трави у Сколівському районі. Департамент оперативно реагував на надзвичайні ситуації – всі пожежі загасили.