Колоритна Одеса і її визначні пам’ятки

Одеса – найбільший колоритне місто півдня України, місцевий гумор приємно дивує, а корінні одесити не проти провести екскурсію по місту. Не дарма ж Одесу називають мамою, такий Привітне і доброзичливою. Чимало тут знаходиться красивих палаців і пам’ятників культури та архітектури. Представляємо Вашій увазі 8 кращих місць Одеси.

Воронцовський палац

Він являє собою комплекс різних будівель, які залучають художників і простих туристів. Мармурові фонтани, стайні і колонада, виконана в грецькому стилі, і сам палац – величний і прекрасний. Рай для цінителів спокою й умиротворення.

Потьомкінські сходи

Кожен поважаючий себе турист повинен подолати 200 сходинок Потьомкінських сходів, що ведуть до красивого Приморському бульвару. На її вершині розташувався пам’ятник засновнику Одеси – Люку де Рішельє. В його руці лежить чарівний мішечок, потерши який турист накликає на себе багатство.
Під час Одеського кінофестивалю, сходи перетворюється на майданчик, а під час днів спорту – в повноцінну бігову доріжку.

Приморський бульвар

Це саме те місце, з якого варто починати знайомство з містом. На бульварі розташовані безліч культурних пам’яток, так як музей, в якому зберігаються останки Великої грецької колонізації.

Шахський палац

Він вносить різноманітність в культурний потенціал міста, розбавляючи лицарським стилем. На початку XX століття в ньому оселився Перський шах і відреставрував палац по східній моді. Зараз же в ньому розташувалися офіси великих банків.

Одеський національний академічний театр опери та балету

Головна визначна пам’ятка міста – помпезний театр. Можна проходити повз нього, але серце захоче подивитися “Лебедине озеро” і насолодитися інтер’єром XIX століття. Прекрасна акустика дозволяє чути абсолютно все. А картинна галерея перенесе Вас в думках в Лувр.

Дерибасівська вулиця

Головна вулиця Одеси, дозволяє відчути весь колорит одеситів. Є старі дворики, як з радянських фільмів, а в кафе працюють ті самі тітки Соні і Фіми. Там же знаходяться кращі готелі, модні будинки і ресторани, а так само знаменитий Пасаж.

Пасаж

При вході в нього, створюється враження того, що потрапив в інше місто, або взагалі в іншу епоху, наскільки все красиво і незвично. Внутрішньо він схожий з Московським ГУМом. Модні будинки, ресторани, знаменитий готель, химерні вікна і скульптури на фасаді будівлі. Можна годинами розглядати внутрішню галерею “Пасажу”.

Будинок-стіна

Або ж Ведьмин будинок – оптична ілюзія, яка створюється за рахунок трикутного планування будинку. Таким чином, якщо дивитися під певним кутом, то може здаватися, що бокова стінка повністю відсутня. Вражаюче, правда?

Одеські катакомби

Для любителів активного відпочинку є екскурсії по Одеським катакомбах, протяжністю в декілька тисяч кілометрів. Вони зберігають у собі безліч старих легенд і речей, адже в них ховалися партизани під час Другої світової війни. У підземеллях добувався ракушняк, з якого, власне, і побудований весь місто.