Підведено підсумки атестації працівників культури

Протягом 2-х тижнів (28 березня – 08 квітня) в РНД «Бескид» проходили атестацію працівники закладів культури району.

Також варто відзначити, що на засіданнях атестаційної комісії були присутні:  перший заступник голови райдержадміністрації Й.Я.Марусяк, голови місцевих рад району: Верхньосиньовидненської  селищної ради, Нижньорожанської, Кам’янської, Крушельницької, Тухлянської, Гребенівської, Либохорівської, Верхнячківської, Завадківської, Задільської, Орявської сільських рад та секретар Волосянківської сільської ради. Представники органів місцевого самоврядування надавали характеристики на працівників галузі культури та брали участь в  обговоренні спільних проблем галузі.

Основними зауваженнями з боку атестаційної комісії були наступні:

–         надходження коштів на спеціальні рахунки закладів культури;

–         правильність складання квартальних планів роботи Народних домів;

–         запровадження нових форм роботи бібліотек і народних домів району;

–         впорядкування приміщень та територій народних домів і бібліотек;

–         співпраця з освітніми закладами, релігійними громадами та громадськістю населених пунктів району.

Підводячи підсумки, голова атестаційної комісії керівник відділу культури Роман Лесишин, наголосив на тому, що у переломний період, напередодні децентралізації необхідно активізувати роботу закладів культури, висвітлювати проведені заходи у районній газеті  та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, як результат наполегливої та творчої праці.

Загалом проатестовано 58 працівників народних домів району та 62 – бібліотечних закладів району.

Не з’явилися на атестацію 2 працівники (бібліотекар та завідувач Народного дому), проатестовано з умовами 3 працівників (завідувач народного дому та 2 бібліотекарі), яким після громадських слухань винесуть остаточне рішення.