Соціальний проект “Scholarship в Україні”

В Україні діє соціальний проєкт «Scholarship в Україні», який стартував в цьому році під егідою «Мотивація нескорених». Мета проєкту – підтримка та розвиток студентів в період воєнного стану. Це унікальна можливість для студентів, яка принесе їм великий вклад в їх майбутнє.

Завдяки грантодавачам «Грузар» та «CreditPlus», студенти мають здатність відкрите себе в фінансовій та транспортній системі. Націлити всі свої знання, креативність на покращення та розвиток цих напрямів в Україні.

Взяти участь у конкурсі може будь-який здобувач вищої освіти 1-5 курсів (також і магістранти), незалежно від фахового напрямку навчання.

Участь у конкурсах бесплатна! 

В межах конкурсу студенти мають змогу виграти  два окремих гранта. За перші місця грошова нагорода у розмірі 15000 грн, другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн та 2000 грн у відповідності.

Перша тема для конкурсної роботи – “Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні” – подати заявку на сторінці https://creditplus.ua/scholarship. Друга тема конкурсної роботи – “Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення” – подати заявку на сторінці https://gruzar.com.ua/grant

Роботи, що приймаються до соціального проєкту «Scholarship в Україні» повинні мати характер самостійних досліджень, рівень обізнаності з сучасним станом відповідної галузі, оригінальність, наукову новизну, системність, грамотність викладу.

 Етапи проведення конкурсу:

  • прийняття заявок  – до 30.04.2023 року;
  • прийняття робіт – до 16.05.2023 року;
  • фінал (орієнтовно) – 10.06.2023 року.

До складу журі входять представники освіти, з інституту модернізації змісту освіти, з інших навчальних закладів з різних куточків України та представники малого та середнього бізнесу з огляду на сферу діяльності саме грантодавачів і тематики.

Телефонуйте або пишіть нам – із задоволенням відповімо на ваші запитання та обговоримо ідеї!

+380676226282

[email protected]

Пресконференція щодо старту нового конкурсу за посиланням https://youtu.be/Ml419Ml7xG8
Сайт проєкту https://scholarship.in.ua/